سرور مجازی رایگان تخفیف ویژه این هفته کندوهاست

این هفته با دو آفر ویژه برای خرید سرور مجازی در خدمت شما هستیم.آفر خرید سرور مجازی رایگان یک ماهه و دو هفته ای. که آفر دو هفته مخصوص همه کاربران بوده و آفر یک ماهه فقط مخصوص اعضای کانال کندوهاست می باشد.و برای استفاده از آفر دوم باید حتما عضو کانال تلگرام ما باشید.

سرور مجازی رایگان دو هفته ای

شما می توانید با سفارش یک ماهه سرورمجازی از دو هفته استفاده رایگان از آن سرور مجازی بهره مند شوید .مدت زمان این آفر از تاریخ 25 اردیبهشت 95 تا 31 اردیبهشت 95 می باشد . و بعد از سفارش سرور مجازی با ارسال تیکت و درخواست این آفر می توانید از این امکان ویژه استفاده کنید.توجه داشته باشید که استفاده از این آفر فقط در تاریخ اعلام شده برای آفر امکان پذیر است و شما باید بعد از سفارش از طریق ارسال تیکت درخواست استفاده از آفر را به پشتیبانی اطلاع دهید تا بلافاصله این آفر برای شما اعمال گردد.

سرور مجازی رایگان یک ماهه

همچنین آفرویژه دیگری برای این هفته داریم که در کانال تلگرام کندوهاست به نشانی https://telegram.me/kandohost اطلاع رسانی خواهد شد و همانگونه که گفته شد فقط کسانی که عضو کانال تلگرام ما باشند می توانند از این آفر استفاده کنند .در این آفر به سه نفر از اعضای کانال که زودتر کد تخفیف را مشاهده کنند سرور مجازی رایگان یک ماهه داده خواهد شد.برای استفاده از این آفر نیاز به سفارش محصول دیگری نیست و کسانی که زودتر این کد تخفیف را در کانال مشاهده کنند می توانند با استفاده از آن بدون نیاز به سفارش هیچ سرویس دیگر از یک ماه سرور مجازی رایگان استفاده کنند.

این تنها آفر ما در کانال نیست و آفرهای ویژه و جذاب کانال به صورت هفتگی در کانال تلگرام کندوهاست برگذار می شود و شما می توانید با پیگیری برنامه های کانال از این تخفیفات و آفرهای ویژه مطلع شده و از امکانات منحصر به فرد این برنامه ها و آفرها بهره مند شوید.

آی دی کانال کندوهاست : kandohost@

مقاله هایی که ممکن است در رابطه با این موضوع برای شما مفید باشد:

 

معرفی ویژگی های سرویس های کندوهاست

ویژگی ها و لینک سفارش سرور SSD کندوهاست

آموزش کار با پنل حرفه ای سرور کندوهاست

با آرزوی بهترین لحظه ها برای شما

تیم کندوهاست

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *