خرید سرور مجازی با ۷۰ درصد تخفیف ویژه آخرین ماه سال

با سلام خدمت مشتریان و کاربران عزیز شرکت کندوهاست ،

به اطلاع می رسانیم آفر ویژه ای را برای خرید سرور مجازی sata و ssd در نظر گرفته ایم که می توانید با هفتاددرصد تخفیف سرور مجازی مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

این آفر تا ۷ فروردین ماه ۹۶ ادامه دارد.

کد تخفیف آفر :  esfand95 

برای آشنایی با ویژگی ها و جزئیات سرورهای کندوهاست می تونید به صفحه سرور مجازی sata و سرور مجازی ssd مراجعه نمایید.

 

 توضیح کلی در مورد سرورهای کندوهاست:

سرورهای SATA کندوهاست از دیتاسنتر OVH کانادا که یکی از معتبرترین دیتاسنترهای جهان از نظر امنیت و کیفیت است ارائه می شوند . مجازی ساز استفاده شده در سرورهای کندوهاست از نوع KVM می باشد . که منابع را به صورت اختصاصی برای هر کاربر فراهم می کند و امکان انتخاب و تعویض سیستم عامل دلخواه،نصب کنترل پنل دلخواه با یک کلیک و ..توسط کاربر وجود دارد.

مشاهده پلن ها و سفارش

همچنین سرورهای SSD کندوهاست از دیتاسنتر OVH فرانسه ارائه می شوند . که به دلیل اروپایی بودن و داشتن پینگ مناسب برای کاربران ایرانی ، و همچنین هارد SSD که باعث افزایش چندین برابر سرعت می شود ،خرید سرور مجازی از این دیستاسنتر را توصیه می کنیم.

مشاهده پلن ها و سفارش

 

تحویل سرورها اتوماتیک و آنی می باشد.

 

سفارش سرور مجازی با منابع سفارشی شده

 

خرید سریع و دقیق از طریق اسلایدر آبی رنگ کندوهاست : در قسمت پایین صفحه و کادر آبی رنگ ، اسلایدری می بینید که عنوان آن این هست :
سرور مجازی خودتان را به آسانی بسازید  آیا فقط به هارد زیادی نیاز دارید و رم و CPU مهم نیست چرا که فقط میخواهید از سرورتان به عنوان سرور بک آپ استفاده کنید ؟ خوب کافیست به بقیه مقادیر دست نزنید و فقط اسلایدر هارد را تا جایی که دلتان می خواهد به سمت راست بکشید ! تبریک میگوییم ! شما یک بک آپ سرور سفارش داده اید با قیمت مناسب ! و یا برعکس شبکه اجتماعی دارید و به فضای زیادی نیاز ندارید ولی به پردازنده یا رم زیادی نیاز دارید ! در این حالت هم باز سرور مجازی با منابع دلخواه خود ایجاد کنید بدون اینکه هزینه اضافی برای هارد بپردازید .هنگام سفارشی کردن سرور ، قیمت آن نیز به شما نمایش داده میشود و میتوانید ببینید با بودجه ای که در نظر دارید چه نوع سروری را می توانید سفارش دهید .

 

 

در پایان اگر نیاز به اطلاعات و جزئیات بیشتری از سرویس های کندوهاست دارید ،شما را به خواندن مقالات زیر دعوت می کنیم:

 

آمورش خرید سرور مجازی سفارشی فوری

معرفی ویژگی سرویس های کندوهاست

سرور مجازی تست رایگان کندوهاست

سرور ssd تحویل اتوماتیک و آنی از دیتاسنتر فرانسه

 

 

امیدواریم نهایت استفاده را از این آفر ببرید.

کندوهاست – پیشرو در ارائه سرور مجازی و هاست