هاست رایگان کندوهاست – cPanel و دایرکت ادمین

هاست رایگان یک ماهه از طرف شرکت کندوهاست ارائه می شود، جزئیات این طرح به شرح زیر می باشد:

  • – هاست به مدت یک ماه ارائه داده می شود و فاکتور 1000 تومان در هنگام سفارش برای مشتری صادر می شود. علت صادر شدن فاکتور برای هر مشتری این است که همانطور که قبلا نیز تجربه کرده بودیم و شاهد برخی سوء استفاده ها از هاست رایگان ، از قبیل ایجاد صفحات فیشینگ  و تخلفات دیگر بودیم،از این رو بنا به تذکرات جدی و سخت گیرانه پلیس فتا در این موارد به شرکت های ارائه دهنده هاست ، مجبور به استفاده از این راهکار گشتیم تا تراکنش مالی در سیستم ثبت شده و مشتری متخلف قابل پیگیری باشد.
  • – بک آپ گیری از هاست رایگان بر عهده شرکت نیست و نیز سرویس ایمیل در این هاست ارائه داده نمی شود.
  • – اکانت هاست رایگان پس از سپری شدن یک ماه بسته خواهد شد و مشتریان در صورت تمایل به ارتقا دادن هاست خود به پلن های دیگر باید قبل از به اتمام رسیدن مدت یک ماهه سرویس ، از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی درخواست ارتقا برای هاست خود را ارسال نمایند.
  • فضای هاست رایگان 200 مگابایت با پهنای باند 5 گیگابایت می باشد.
  • میتوانید کنترل پنل خود را به دلخواه دایرکت ادمین یا cPanel انتخاب کنید.

اطلاعیه

هشدار : درصورت استفاده از سرویس ها به عنوان ارسال هرزنامه ، محتوای غیرقانونی ، صفحات فیشینگ و … ، اطلاعات و تمامی آی پی های کاربر همراه با اطلاعات کارت بانکی پرداخت شده ،بدون هیچ اغماض ، سریعا در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد گرفت.

هاستینگ ابری کندو هاست

تحویل هاست در کندو هاست  هم مثل سفارش سرور مجازی ، آنی تحویل داده می شود.

استفاده از DirectAdmin : در این حالت پنل هاست DirectAdmin خواهد بود که روی Cloud Linux نصب شده است و با رابط کاربری آسان با قالب آپدیت شده دایرکت ادمین با بهترین بازدهی و کارایی در خدمتتان خواهیم بود.

استفاده از cPanel : روی سرور های SSD تجربه خوبی از سرویس تست به شما خواهیم داد.