هاست رایگان با دامنه رایگان کندوهاست – با کنترل پنل حرفه ای

هاست رایگان یک ماهه از طرف شرکت کندوهاست ارائه می شود، جزئیات این طرح به شرح زیر می باشد:

  • – هاست به مدت یک ماه ارائه داده می شود و فاکتور 1000 تومان در هنگام سفارش برای مشتری صادر می شود. علت صادر شدن فاکتور برای هر مشتری این است که همانطور که قبلا نیز تجربه کرده بودیم و شاهد برخی سوء استفاده ها از هاست رایگان ، از قبیل ایجاد صفحات فیشینگ  و تخلفات دیگر بودیم،از این رو بنا به تذکرات جدی و سخت گیرانه پلیس فتا در این موارد به شرکت های ارائه دهنده هاست ، مجبور به استفاده از این راهکار گشتیم تا تراکنش مالی در سیستم ثبت شده و مشتری متخلف قابل پیگیری باشد.
  • – بک آپ گیری از هاست رایگان بر عهده شرکت نیست و نیز سرویس ایمیل در این هاست ارائه داده نمی شود.
  • – اکانت هاست رایگان پس از سپری شدن یک ماه بسته خواهد شد و مشتریان در صورت تمایل به ارتقا دادن هاست خود به پلن های دیگر باید قبل از به اتمام رسیدن مدت یک ماهه سرویس ، از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی درخواست ارتقا برای هاست خود را ارسال نمایند.
  • فضای هاست رایگان 200 مگابایت با پهنای باند 5 گیگابایت می باشد.
  • میتوانید کنترل پنل خود را به دلخواه  انتخاب کنید.

اطلاعیه

هشدار : درصورت استفاده از سرویس ها به عنوان ارسال هرزنامه ، محتوای غیرقانونی ، صفحات فیشینگ و … ، اطلاعات و تمامی آی پی های کاربر همراه با اطلاعات کارت بانکی پرداخت شده ،بدون هیچ اغماض ، سریعا در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد گرفت.

آپدیت : بخاطر نوسانات ارزی : هاست رایگان تست یک ماه به  2.900 تومان افزایش داده شد.

قیمت جدید سرویس هاست رایگان یکماهه / آپدیت بهمن 1400 معادل : 1000 تومان

ضمنا : بدون دامنه نیز میتوانید هاست خود را سفارش دهید ! توسط زیر دامنه های ایجاد شده کندوهاست !

هاستینگ ابری کندو هاست

  • تحویل هاست در کندو هاست  هم مثل سفارش سرور مجازی ، آنی تحویل داده می شود.
  • استفاده از DirectAdmin : در این حالت پنل هاست DirectAdmin خواهد بود که روی Cloud Linux نصب شده است و با رابط کاربری آسان با قالب آپدیت شده دایرکت ادمین با بهترین بازدهی و کارایی در خدمتتان خواهیم بود. با یک کلیک نیز با نصب آسان میتوانید وردپرس و بیش از 300 اسکریپت را روی هاستتان نصب نمایید !
  • ضمنا ، دیگر نیازی نیست برای مدیریت هاستتان وارد کنترل پنل شوید ! تمامی امکانات در ناحیه کاربری شما منوی “سرویس مربوطه ” موجود میباشد که در اینجا میتوانید در این مورد بیشتر بخوانید.