سرور مجازی VPS ابری

سرور مجازی، یک اصطلاح در زمینه هاستینگ (Hosting) بوده، که در واقع همان ماشین مجازی با مجازی‌سازی می‌باشد.

VPS امکان دسترسی root و نصب نرم‌افزارهای سیستمی را فراهم میکند. با استفاده از فن آوری مانند Xen، KVM یا Virtuozzo و با بهره گيري از سخت افزارهاي قدرتمند و پيشرفته، يک سرور فيزيکي به چندين VPS با امکانات يکسان يا متفاوت تقسيم مي شود. گاهی از سرور مجازی به عنوان VDS (Virtual Dedicated Server) نيز نام مي برند.کندوهاست با استفاده از تکنولوژی KVM سرور با منابع کاملا اختصاصی به کاربران ارائه می دهد.

پلن انتخابی

کدام پلن سرور مجازی برایتان مناسب است ؟ پلن و منابع مورد نظر را انتخاب کنید

1

سیستم عامل

سیستم عامل مورد نیاز و بهینه برای هدفتان را انتخاب نمایید. اگر در لیست نبود میتوانید با ارسال تیکت ، سیستم عامل دلخواه خود را روی سرور تحویل بگیرید.

2

تحویل اتوماتیک

بعد از انتخاب پلن و سیستم عامل ، شما بلافاصله اطلاعات سرور خود را اعم از آی پی و ... دریافت خواهید کرد !

4

استفاده کنید و لذت ببرید

کنترل پنل مدیریت حرفه ای سرور کندوهاست، کنترل و مدیریت را برای شما بسیار آسان و لذت بخش کرده است ! کارتان را شروع کنید !

5

کنترل پنل قدرتمند

امکان روشن/خاموش کردن، تغییر سیستم عامل ، تغییر رمز Root در لینوکس و administrator در ویندوز، نمایش پردازش های در حال انجام ، نصب سیستم عامل دلخواه خود از طریق مانت iso ، مانیتورینگ گرافیکی منابع(پردازنده ، رم،هارد و…) ، نصب کنترل پنل دلخواه (Cpanel , Webmin و … ) تنها با یک کلیک


تحویل آنی سرورمجازی با سیستم عامل دخواه

سفارش دهید و بعد از پرداخت، بصورت آنی سرور خود را تحویل بگیرید! سیستم عامل های لینوکسی و ویندوزی با نصب اتوماتیک وسریع.


منابع قدرتمند و سریع

با تکنولوژی KVM ، این بستر را فراهم ساخته ایم تا به مشتریان سرور مجازی با منابع حقیقی و اختصاصی ارائه دهیم ! تمامی منابع در سرور های کندوهاست، اختصاصی می باشد.


استفاده از دیتاسنتر معتبر OVH

سرور ها از دیتاسنتر معتبر OVH تهیه شده است و تمامی سرور ها دارای آنتی دیداس سخت افزاری میباشد(+)


دسترسی همیشگی با VNC

مشکلات رایجی که برای مدیران سرور رخ میدهد این است که خواسته یا ناخواسته باعث ایجاد تغییراتی میشوند که اینترنت سرورشان قطع می شود و یا به هر دلیلی دسترسی به سرورشان میسر نمی باشد، که به سادگی میتوان از طریق VNC وارد سرور شد و تغییرات اخیر را اصلاح کرد


قیمتها و پلن ها